.

.

New
Рачно изработени од Стакло Европската Монистра, Голема Дупка Монистра, Сребрена Боја Месинг Јадро, Мешана Боја, 14x8mm, Дупка: 5mm

Рачно изработени од Стакло Европската Монистра, Голема Дупка Монистра, Сребрена Боја Месинг Јадро, Мешана Боја, 14x8mm, Дупка:

DEN 585.00
DEN 780.00

Стока
Достапно.


Рачно Изработени Од Стакло Европската Монистра, Голема Дупка Монистра, Сребрена Боја Месинг Јадро, Мешана Боја
Големина : за 14mm во дијаметар, дебелина 8мм, дупка : 5mm.
Својата голема дупка совршено се совпаѓаат со европските синџири, змија синџири, широк кожа laces и коноп twines, плетенка ткаенина ленти, влакна кабли и други stringing материјали со широк дијаметар да се зголеми вашиот дизајн можности.

Детали

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
GPDL25Y-M
Објектот Тежина:
702 g
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
мешана боја
Стил:
Европски стил
Обликот:
rondelle
Употреба:
Монистра
фацетирани:
фацетирани
јадро:
Сребрена Боја Core
единица:
100pcs
Материјал:
Стакло+Месинг Core
Свеж

Избор на клиенти