.

.

New
Микс Еднорог Licorne Шема Дрвени Spacer Монистра За Накит одлуки DIY 40pcs 30x18mm MT2025

Микс Еднорог Licorne Шема Дрвени Spacer Монистра За Накит одлуки DIY 40pcs 30x18mm MT2025

DEN 196.00
DEN 205.92

Стока
Достапно.


Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Производ Детали
Микс Еднорог Licorne Шема Дрвени Spacer Монистра За Накит одлуки DIY 40pcs 30x18mm MT2025
0
Материјал
Дрвени
Големина
Прибл : 18x30mm
Дупка големина : 2.0393 инчен
Боја
Мешани
Количина
Ќе добиете 40 на овој објект во листата цена
Дел Бр. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
Превозот
3).4 mm или 1mm = 0.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Најчесто, обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери,
offline плаќања (банкарски трансфери и Western Union).
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
MT2025
Имајте на ум.
Answer : ___________________________ NOTE : мин цел е $5,доколку помалку од $5,ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.3 mm
конверзија : 1 инч = 25.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Број На Модел На:
MT2025
Објектот Тежина:
0.6g
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Beeroom
Надворешниот Дијаметар:
18mm
боја:
микс
Големина:
18x30mm
Парична казна или Моден:
Моден
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Одговара:
Накит рачно изработени,DIY,
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
Мечка-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
Обликот:
еднорог
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти