.

.

New
МОРЕ MEW 6mm 8мм 10мм 12mm Гроздобер Круг Керамички Spacer Монистра рачно изработени Дупка Монистра За Нараквица Ѓердан Накит Компоненти kf52

МОРЕ MEW 6mm 8мм 10мм 12mm Гроздобер Круг Керамички Spacer Монистра рачно изработени Дупка Монистра За Нараквица Ѓердан Накит

DEN 136.00
DEN 143.04

Стока
Достапно.

Пред да се врати назад на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ве молиме да знаат ова.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа : )
Ви благодариме за вашата поддршка!.Се надеваме дека ќе разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение
Ако било прашање или да им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.
Банкарски Трансфер( Само amout на ред помеѓу -5000 можат да го користат овој начин )
Чекор 1 Изберете Банкарски Трансфер, печатење на информациите во врска со
Чекор 2, го Користите online банка или на контра да надлежност пари за да се споменува директно сметка
Чекор 3, Генерално 3 до 7 дена, што ја прима банката на aliexpress ќе добијат remittance, и системот автоматски ќе покаже дека сте платиле цел успешно
Други манири Обично е лоцирана кредитни и дебитни КАРТИЧКИ на вашата земја.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.

Детали

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
/
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Бренд Име:
МОРЕ MEW
Број На Модел На:
kf52
Материјал:
Керамички
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
забелешка:
Секој од монистра се малку различни
Свеж

Избор на клиенти