.

.

New
200pcs Природни Squashed круг дрво Spacer Монистра Недовршени Spacer Зрнца Без Сјај и Без Лак DIY Накит Наоди 11mm WB32

200pcs Природни Squashed круг дрво Spacer Монистра Недовршени Spacer Зрнца Без Сјај и Без Лак DIY Накит Наоди 11mm WB32

DEN 241.00
DEN 253.92

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
WB32
Објектот Тежина:
2 g
Објектот Форма:
Овална Форма
Бренд Име:
NXQXN
Свеж

Избор на клиенти