.

.

New
15.5/влакно Природни Океанот Agates Drusy Freeform Фацетирани Плоча Грутка Лабава Монистра,Сурови скапоцени Камења, Камен Парче Pendant Монистра Накит

15.5/влакно Природни Океанот Agates Drusy Freeform Фацетирани Плоча Грутка Лабава Монистра,Сурови скапоцени Камења, Камен Парче

DEN 906.24

Стока
Достапно.


- Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др. Ве молиме да комуницирам со нас, ние ја гарантира најголема напори за да се обезбеди вашите интереси,ве молиме да се разбере нас. ние се обидуваме се потрудиме да додадете нови лежишта 4-5 пати секоја недела да се направи мојата продавница се свежи. Ако ние сме двете недоразбирање, ве молиме да не брзаат ми се лоши или неутрален повратни информации.Со нетрпение очекувам да соработуваат за вас
Пакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Шопинг - Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена.
Политика На Враќање
Кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Вашето задоволство е наша услуга цел!
Ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации
затоа што ние сме нова продавачот, така вашето мислење е важно ние ќе назад купувачи најниска цена и добри услуги. - За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
- Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење.
Ние сме специјализирани во vairous камен монистра и сите видови на накит. Тоа го штити предмети од оштетување во transitm, кога го достигне секој клиенти'hand.
- Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 .

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
srbstsq
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Објектот Тежина:
200g
Број На Модел На:
EFTZ438
Објектот Форма:
Фацетирани Грутка
Материјал:
Природни Океанот Ахат
Обликот:
Фацетирани Плоча
Должина:
Approx9PCS& 15.5 inches/strand
Големина:
28-31X37-45mm
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
28-31mm
боја:
како Слика
Свеж

Избор на клиенти