.

.

New
TopGoods трговија на Големо Природни Shinning Боја Labradorite Круг Лабава Монистра за Накит Одлуки DIY Хривнија 4 6 8 10мм

TopGoods трговија на Големо Природни Shinning Боја Labradorite Круг Лабава Монистра за Накит Одлуки DIY Хривнија 4 6 8 10мм

DEN 114.00
DEN 138.72

Стока
Достапно.

Одберете заинтересирани стоки Додади во Кошничка. Фотографии Белешки : Сите слики биле однесени во вид,како и за сите екрани не се исти како снимањето или изложеност на светлина и така натаму,бојата може да биде малку различен,тоа не е прашање квалитетот,pls во вид преовладува. Повратни информации ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Потврда на плаќањето и заврши плаќање. Приказ на шопинг количка и ги проверите сите ставки.)
Купувачот белешки Квалитетот на Производот : Сите стоки беше рачно изработени и ќе бидат прегледани најмалку два пати од страна на контрола на квалитетот на инспектори пред пратката.ние ќе направиме се најдобро за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Како да се купат Чекор 1.
Бесплатен Превозот Top Goods Природен Висок Квалитет Shinning Боја Labradorite Круг Лабава Монистра за Накит Одлуки DIY Хривнија 4 6 8 10мм
Должина : 15 инчи Секое Влакно
Големина : 4/ 6/8/10мм
4 MM за 95pcs во едно влакно
6 MM за 63pcs во едно влакно
8ММ за 48pcs во едно влакно
10ММ за 38pcs во едно влакно
(Накит е рачно изработени,должината & количината на зрнца е просечна,Ние ќе се обидеме потрудиме да изберете стандардна големина за вас. Кликнете продолжи за шопинг. Плаќањето може да се плати со Pay Pal,Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро Дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер.

Детали

Објектот Дијаметар:
4mm 95pcs, 6mm 63pcs, 8mm 48pcs, 10mm 38pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
010123104869
Објектот Висина:
8mm
Бренд Име:
Topgoods
Број На Модел На:
Labradoritegrey
Certificate Type:
ЦВА
Метали Тип:
Никој
Главниот Камен:
Labradorite
Објектот Тежина:
10-80g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
како фото
Големина:
4 6 8 10mm
должина на влакно:
за 36-40cm
Повод:
diy хривнија ѓердан
Материјал:
природен камен
Свеж

Избор на клиенти