.

.

New
Гем-внатре 12mm Голема Дупка (дупка 2mm) Бела Круг на Коските Монистра За ноќта на Вештерките Накит Одлуки Декорација најголемиот Дел 33pcs DIY Накит

Гем-внатре 12mm Голема Дупка (дупка 2mm) Бела Круг на Коските Монистра За ноќта на Вештерките Накит Одлуки Декорација најголемиот

DEN 527.00
DEN 585.60

Стока
Достапно.


П : Која големина монистра најдобро одговара за мојот дизајн?
А :
П : Колку Монистра во едно влакно?
А :

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Коска
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Објектот Тежина:
70g
Број На Модел На:
G17020-G17021
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
Природните Бела Жолта
Како да се продаваат?:
Се продава за кеси, една кеса содржи 33 pce
Монистра Тип:
Круг
Материјал:
Коска
Избор:
Никој
Свеж

Избор на клиенти