.

.

New
BAMOER Вистински 925 Sterling Silver Бела Шема на Европската Murano Стакло Шарм Монистра одговара Жените Нараквици & Алки Накит SCZ065

BAMOER Вистински 925 Sterling Silver Бела Шема на Европската Murano Стакло Шарм Монистра одговара Жените Нараквици & Алки Накит

DEN 336.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Bamoer
Објектот Тежина:
3.5g
Број На Модел На:
SCZ065
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Материјал:
Стакло
Материјал:
925 Sterling silver
Повод:
Свадба, Ангажман, Годишнина
Свеж

Избор на клиенти