.

.

New
9*14MM 24PCS/МНОГУ МЕШАНА БОЈА ГОЛЕМА ДУПКА МОНИСТРА FIMO МОНИСТРА ШАРМ ЗА НАРАКВИЦА DIY НАКИТ НАОЃАЊЕ НА ОДЛУКИ

9*14MM 24PCS/МНОГУ МЕШАНА БОЈА ГОЛЕМА ДУПКА МОНИСТРА FIMO МОНИСТРА ШАРМ ЗА НАРАКВИЦА DIY НАКИТ НАОЃАЊЕ НА ОДЛУКИ

DEN 106.00
DEN 141.60

Стока
Достапно.


Материјал : Пластика
Големина : 9*14 CM
Боја : Мешани
Количина : 24 компјутери
Конверзија : 1mm=0.0394 инчен,1inch=25.4 mm
Се користи за : Diy Изработка на Накит

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
1.34G
Бренд Име:
JYS
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Број На Модел На:
BD-494-24
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти