.

.

New
WOSTU Вистински 925 Sterling Silver Тајната На Цветот Монистра Одговара WST Шарм Хривнија DIY Накит Одлуки Подарок CQC247

WOSTU Вистински 925 Sterling Silver Тајната На Цветот Монистра Одговара WST Шарм Хривнија DIY Накит Одлуки Подарок CQC247

DEN 403.00
DEN 503.52

Стока
Достапно.


Име : 925 Sterling Silver Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Додатоци Накит Материјал : 100% 925 Фунта Сребро , Ако не , 10 Пати Наплата !!

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Метали Тип:
925 Sterling silver
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
CQC247
Објектот Тежина:
-
Бренд Име:
WOSTU
Објектот Форма:
Цвет
Материјал:
925 Sterling Silver + Кубни Циркони
Ветување:
100% 925 Фунта Сребро ,Ако не , 100% враќање
Подарок за:
Девојка ,Свршеница, Сопруга ,Љубовница, Мајка ,Ќерка
Свеж

Избор на клиенти