.

.

New
1000 Џет Црна Акрилна Flatback Плоштадот Кристал Камења 5X5mm

1000 Џет Црна Акрилна Flatback Плоштадот Кристал Камења 5X5mm

DEN 224.00
DEN 253.92

Стока
Достапно.

Можете да лепак со пиштол или dab на вулгарен лепак. 5mm X5mm
Материјал : Акрилик
Овие Акрилик фацетирани rhinestones се идеални за облагородување бележник, свадба, бебе туш, карти,итн. 15-30 дена
Стандард Следи Испорака за нарачки
под $7
$2. Ви благодариме за вашиот бизнис!
Цена : $04.97
1000 Црна Акрилна Кристал Flatback Плоштадот Мушка 5 X5mm
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AFB04-2
КОЛИЧИНА за овој оглас : 1000 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Црна Боја
Големина : прибл.99 Цена : $04.
· INTERNATIONAL SHIPPING :
Ние ќе брод вашата нарачка од Економијата воздух-mail, без следење на број ако налози се во рамките на $7. Ако имате било какви прашања, апели контактирајте со нас, и ние ќе се потрудиме да се обрати до сите грижи што е можно побрзо. Тие се обновливи ако сте внимателни при преземање на нив и надвор. 7-20 дена
· Сите нарачки ќе се испраќаат преку кина Пост и испорачани од страна на вашиот локалните поштенска услуга.72 Цена : $04.
· Сите проценува времето на испорака би можеле да бидат засегнати доколку на вашиот парцела биде многу тешка или ако одложен од страна на Царинските процедури влез
МОЈОТ DIY Продавница нуди брзо и пријателски клиенти услуга и ние секогаш испорачани голема вредност за нашите клиенти. Ние ви препорачуваме да додадете $2 рамна стапка на такси превозот за регистрирани воздухопловната.
Испорака Тип
Цена
Опис На Услугите
Економијата на Испорака за нарачки
под $7
Слободни
прибл.

Детали

Бренд Име:
finding4show
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Принцеза-намалување на
Број На Модел На:
-
Објектот Тежина:
50g
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти