.

.

New
8SEASONS 30PCs Природни Топката Дрво Spacer Монистра 25mm(1) (B18400)

8SEASONS 30PCs Природни Топката Дрво Spacer Монистра 25mm(1) (B18400)

DEN 126.00
DEN 147.84

Стока
Достапно.


30 PCs Природни Топката Дрво Spacer Монистра 25mm(1") Материјал : Дрво Големина Приближно : 25mm
Дупка големина : 5mm(1/4") Дебелина : 25mm(1")
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Природата Количество Што ќе добиете за 30 на овој објект во листата цена Дел Не. B18400 Забелешка.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B18400
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
8Seasons
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти