.

.

New
fress брод!!!200pcs/многу 12mm жолта боја ученик играчка очи/ безбедност очи со ПЛАСТИЧНИ заклучување-подлошки

fress брод!!!200pcs/многу 12mm жолта боја ученик играчка очи/ безбедност очи со ПЛАСТИЧНИ заклучување-подлошки

DEN 1267.00
DEN 1407.84

Стока
Достапно.


Билатерален матични со ПЛАСТИЧНИ заклучување-подлошки.
За мечки и кукли, исто така, може да се користи за noses.
Можете да изберете што треба боја
fress брод!!!10мм Браун Пластични Безбедност Очи Amigurumi Полнети Волна Felted Животни US$ 23.41 /многу
100 пара / многу
fress брод!!! пластични мечето/мека играчка очи 4.5 мм мешани бои, може да изберете играчка око + + безбедност грбот US$ 27.61 /многу
200 пара / многу
fress брод!!!20mm Браун Пластични Безбедност Очи Amigurumi Полнети Волна Felted Животни US$ 24.93 /многу
50 пара / многу
fress брод!!!15mm Браун Пластични Безбедност Очи Amigurumi Полнети Волна Felted Животни US$ 32.78 /многу
100 пара / многу
fress брод!!!6mm Браун Пластични Безбедност Очи Amigurumi Полнети Волна Felted Животни US$ 29.50 /многу
200 пара / многу
Бесплатен превозот!!!Безбедност Пластични црни Очи Играчка Мечка Изработка на Компоненти -4.5 mm Кукли очи/играчка очи US$ 24.16 /многу
200 пара / многу
9ree превозот!!!Безбедност Plastic DIY накит наоди-DIY Играчка наоди око/Животинско КУКЛА Занает ОЧИ/13mm US$ 43.07 /многу
200 пара / многу
fress брод!!!Безбедност Пластични кафени Очи Играчка Мечка Изработка на Компоненти -14mm Кукли очи/играчка очи US$ 31.28 /многу
100 пара / многу

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
is_customized:
Yes
Материјал:
Акрилик
Објектот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Големина:
10мм
боја:
Жолта
Свеж

Избор на клиенти