.

.

New
8SEASONS 50PCs Мешани антички сребрен-Акрилна боја Изолација Монистра се Вклопи во Европската Шарм за Накит DIY (B03266)

8SEASONS 50PCs Мешани антички сребрен-Акрилна боја Изолација Монистра се Вклопи во Европската Шарм за Накит DIY (B03266)

DEN 68.00
DEN 96.48

Стока
Достапно.


Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.4 mm или 1mm = 0. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 300 вработени во Азија , Европа и Америка .
Повеќе најпопуларните производи во нашата продавница
.
Да ви кажам една тајна, во оваа точка продава многу добро ~`~
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим.8 mm Дебелина : 6-12mm
конверзија : 1 инч = 25.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас.0393 инчен Колор Антички Сребрен Квантитетот ќе се 50pcs на овој објект во листата цена Дел Не. B03266 Забелешка.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
39g
Бренд Име:
8Seasons
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
B03266
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти