.

.

New
Мешани Бесплатен превозот Овална 18x25mm Гроздобер Смола Камен Cameos Cabochons за Earring Хривнија Прстен Ѓердан Приврзоци diy

Мешани Бесплатен превозот Овална 18x25mm Гроздобер Смола Камен Cameos Cabochons за Earring Хривнија Прстен Ѓердан Приврзоци diy

DEN 1845.12

Стока
Достапно.

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата . сомот кеси, orangaza кеси за накит paking снабдување.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Овална Форма
Големина:
18x25mm Oval
боја:
мешани
Свеж

Избор на клиенти