.

.

New
8SEASONS 20 Сребрен Тон на Боја Змеј Монистра Одговара Шарм Нараквици 13x11mm (B14728)

8SEASONS 20 Сребрен Тон на Боја Змеј Монистра Одговара Шарм Нараквици 13x11mm (B14728)

DEN 109.00
DEN 155.52

Стока
Достапно.

Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.Бесплатен Превозот! 20 Сребрен Тон Змеј Монистра Одговара Шарм Нараквици 13x11mm Материјал : Цинк метални легури(Олово и никел безбедно) Големина Приближно : 13mm x 11mm
Дупка големина : 5mm Дебелина : 11mm
конверзија : 1 инч = 25.0393 инчен Колор не сјајна сребрена на ѕвонење(досадна сребрен тон) Количина ќе добиете 20 од овој објект во листата цена Дел Не. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени . Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.

Детали

Број На Модел На:
B14728
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Метал
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
8Seasons
Свеж

Избор на клиенти