.

.

New
Евтини!12mm Бесплатен Превозот+Подарок Бел Кристал Кристал Rondelle Spacer, OYW DIY монистра Накит наоди Големо.

Евтини!12mm Бесплатен Превозот+Подарок Бел Кристал Кристал Rondelle Spacer, OYW DIY монистра Накит наоди Големо.

DEN 288.00
DEN 523.68

Стока
Достапно.

59 /многу
200 парчиња / многу
Жешка!10мм Бесплатен Превозот+Подарок Бел Кристал Кристал Rondelle Spacer, Сребро Позлатен oks Лабава Монистра Одговара Шарм Нараквица.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок. "(роуз,light rose,виолетова,fuchsia не се во парк )
Опис На Производот :
Големина : 12 mm
Материјал : Кристално Кристал Spacer
Голем Попуст на Производот Сите производот имаат голем попуст сега( 20% попуст -49%off ),тоа не е цена која е покажаа на picutuere!!тоа е поевтино!!!! Жешка!8мм 10мм секој 100 парче Бесплатен Превозот+Подарок Бел Кристал Кристал DIY Spacer, Злато Позлатен лабава Монистра Одговара Нараквица. US$ 20 : 45 мин /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот+Fasion Подарок.40 /многу
200 парчиња / многу
Секунди Ги Убие!!!Мин.10мм 100pcs/Многу Црвениот Кристал Кристал Rondelle Spacer Монистра,Родиум Позлатен Голема Дупка Европската Монистра.Кристал AB Кристал Rondelle Spacer, Сребро Позлатен DIY Лабава Монистра.Тоа само треба 37 кристално за секоја топка мушка.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок 10ММ QEJ 100pcs/Многу Кристал Spacer Метал Сребро Позлатен Rondelle Монистра US$ 7.Некои кристално не се отвори, па уредно. ако се меша цел е помалку од$15,ве молиме кликнете thishere да го плати превозот надомест. US$ 20 : 45 мин /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот+Fasion Подарок.28 /многу
200 парчиња / многу
Hot10 mm Бесплатен Превозот+Подарок Бел Кристал Кристал Rondelle Spacer, Злато Позлатен fasion Лабава Монистра Одговара топла Нараквица.89 /многу
100 парчиња / многу
Најдобри 8ММ Spacer!!!Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.79 /многу
400 парчиња / многу
Бесплатен Превозот+Fasion Подарок.Трговија на големо! Акции!Се Меша Многу! САД$ 124.Тоа е 5 ред лежиште, не 6 ред .
Attation! Ако се меша цел е помалку од $5 ,ние ќе испрати пакет со "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа не мора следење imformation по тоа лево Кина.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
22g
Бренд Име:
lapetus
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
Супериорен Ниво(Најдобри Кристал )
превозот метод:
Бесплатен превозот
Материјал:
Најдобро Е Кристално Кристал
spacer големина:
12mm
Пакување:
Апсолутно Безбедна И Добро За Производи Во Превозот
Состојба:
100% нови
Складирање:
8640 Многу
Метал Позлата боја:
сребро позлатен
превозот време:
30 Минути По Цел
По продажба на Услуги:
Целосна Наплата Доколку Производот Не Се во РЕД
Испраќање На Бесплатни Fasion Подарок:
Испрати Подарок Кога се Меша Цел е Повеќе Од $15
Свеж

Избор на клиенти