.

.

New
8SEASONS 20PCs Природни Топката Дрво Spacer Монистра 30мм(1-1/8) (B18404)

8SEASONS 20PCs Природни Топката Дрво Spacer Монистра 30мм(1-1/8) (B18404)

DEN 148.00
DEN 173.76

Стока
Достапно.


Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим. И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.4 mm или 1mm = 0. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B18404
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
8Seasons
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти