.

.

New
8SEASONS 100 Цвет Прстен Spacer Монистра Одговара Шарм Хривнија 8мм (B05542)

8SEASONS 100 Цвет Прстен Spacer Монистра Одговара Шарм Хривнија 8мм (B05542)

DEN 94.00
DEN 133.44

Стока
Достапно.

Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.0393 инчен Колор Количина ќе добиете 100 на овој објект во листата цена Дел Не.4 mm или 1mm = 0. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени .
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим.
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери . И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.

Детали

Број На Модел На:
B05542
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Метал
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
8Seasons
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти