.

.

New
Евтини!6mm Бесплатен Превозот+Подарок Бел Кристал Кристал Rondelle Spacer, DIY Лабава монистра Накит наоди Големо.

Евтини!6mm Бесплатен Превозот+Подарок Бел Кристал Кристал Rondelle Spacer, DIY Лабава монистра Накит наоди Големо.

DEN 279.00
DEN 507.84

Стока
Достапно.

10мм IOD Кристал Кристал Rondelle Spacer Монистра Многу,Родиум Позлатен Голема Дупка Европската Монистра.28 /многу
5 пара / многу
Fasion! Бесплатен Превозот!100pcs/многу 10мм се Меша Црна, Виолетова Темно Сина, Розова 25 Мешана боја Топката Монистра За Shamballa Кристал Нараквица. US$ 20 : 45 мин /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот+Fasion Подарок.10мм Длабоко Сини Кристал Кристал Rondelle Spacer Монистра Многу,Родиум Позлатен Голема Дупка Европската Монистра.79 /многу
400 парчиња / многу
Бесплатен Превозот+Fasion Подарок. Црна 200pcs/Многу Кристал Spacer Метал Сребро Позлатен Rondelle Монистра US$ 12.Тоа само треба 37 кристално за секоја топка мушка.12mm Светло Зелена Кристал Кристал Rondelle Spacer Монистра Многу,Родиум Позлатен Голема Дупка Европската Монистра. US$ 20 : 45 мин /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот+Fasion Подарок.24 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот+Fasion Подарок.12mm Кристал AB Кристал Rondelle Spacer Монистра Многу,Родиум Позлатен Голема Дупка Европската Монистра.Ако квалитетот на мушка е во ред за вас ,тогаш можете да нарачате.Ве молиме оставете ги
ни порака за нас, за да ни каже боја, број и количина сакате ,како" 001 - количина.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок 10ММ QEJ 100pcs/Многу Кристал Spacer Метал Сребро Позлатен Rondelle Монистра US$ 7. "(роуз,light rose,виолетова,fuchsia не се во парк )
Опис На Производот :
Големина : 6 mm
Материјал : Кристално Кристал Spacer
Голем Попуст на Производот Сите производот имаат голем попуст сега( 20% попуст -49%off ),тоа не е цена која е покажаа на picutuere!!тоа е поевтино!!!! Жешка!8мм 10мм секој 100 парче Бесплатен Превозот+Подарок Бел Кристал Кристал DIY Spacer, Злато Позлатен лабава Монистра Одговара Нараквица.55 /многу
300 парчиња / многу
Висок Квалитет!Бесплатен Превозот!10мм 900pcs/многу 30 Монистра 30 боја CZ Диско Топка Монистра Shamballa Кристал.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
lapetus
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
19g
Број На Модел На:
Супериорен Ниво(Најдобри Кристал )
превозот метод:
Бесплатен превозот
Материјал:
Најдобро Е Кристално Кристал
spacer големина:
6mm
Пакување:
Апсолутно Безбедна И Добро За Производи Во Превозот
Состојба:
100% нови
Складирање:
3110 Многу
Метал Позлата боја:
сребро позлатен
превозот време:
30 Минути По Цел
По продажба на Услуги:
Целосна Наплата Доколку Производот Не Се во РЕД
Испраќање На Бесплатни Fasion Подарок:
Испрати Подарок Кога се Меша Цел е Повеќе Од $15
Свеж

Избор на клиенти