.

.

New
8SEASONS 100PCs Природни Круг Топката Дрво Spacer Монистра 16mm( 5/8) Дијаметар Дупка Големина за 4mm (B20698)

8SEASONS 100PCs Природни Круг Топката Дрво Spacer Монистра 16mm( 5/8) Дијаметар Дупка Големина за 4mm (B20698)

DEN 123.00
DEN 144.48

Стока
Достапно.


100 PCs Природни Топката Дрво Spacer Монистра 16mm( 5/8")Кол. Материјал : Дрво Големина Приближно : 16mm Dia.( 5/8")
Дупка големина : 4mm( 1/8") Дебелина : 16mm( 5/8")
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Природни Количина ќе добиете 100 на овој објект во листата цена Дел Не. B20698 Забелешка.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
16mm
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
8Seasons
Број На Модел На:
B20698
Објектот Тежина:
128g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти