.

.

New
Трговија на големо 4/6/8/10/12mm 15 СЕДИШТЕТО Круша дрво камен Круг Лабава Монистра изработка на накит

Трговија на големо 4/6/8/10/12mm 15 СЕДИШТЕТО Круша дрво камен Круг Лабава Монистра изработка на накит

DEN 143.52

Стока
Достапно.


Големина : 4/6/810/12mm
Должина : 15 инчи
Материјали : Камен
4mm=95beads
6mm=63beads
8мм=48beads
10мм=38beads
12mm=32beads
Answer : ___________________________ Note :
*Мин. Нарачката е 5 ДОЛАРИ! Мешани Цел Avaible. ние ќе го испрати купи Кина пост за слободни.
*Ако вашата цел е помалку од 5 ДОЛАРИ,ќе мора да плаќаат за превозот чини $1.99,или ние ќе не бродот оваа точка!
*Цел е повеќе од 150 ДОЛАРИ,ние ќе го испрати со ЕМС за слободни. повеќе од 200 американски долари,испрати страна на курирската служба DHL за слободни.
Професионални накит производителот, добар квалитет и услуга, добредојдовте на големо клиенти!

Детали

Објектот Дијаметар:
4mm 95 beads, 6mm 63 beads, 8mm 48beads, 10mm 38 beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
OAAPAAQ
Објектот Тежина:
0.1kg
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Број На Модел На:
НУ-019
Материјал:
Камен
Свеж

Избор на клиенти