.

.

New
8SEASONS 50 Парчиња златен тон Цевка Изолација Монистра се Вклопи во Европската Шарм Нараквици 11x6mm (B04767),

8SEASONS 50 Парчиња златен тон Цевка Изолација Монистра се Вклопи во Европската Шарм Нараквици 11x6mm (B04767),

DEN 85.00
DEN 121.44

Стока
Достапно.

И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим.4 mm или 1mm = 0. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Бесплатен Превозот! 50 Парчиња Златен Тон Цевка Изолација Монистра се Вклопи во Европската Шарм Нараквици 11x6mm Материјал : Цинк метални легури Големина Приближно : 11*6mm
Дупка големина : Дебелина :
конверзија : 1 инч = 25.0393 инчен Колор Количина ќе добиете 50 на овој објект во листата цена Дел Не. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени .
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
8Seasons
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
B04767
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти