.

.

New
8SEASONS 200PCs Природни Топката Дрво Spacer Монистра 12x11mm(1/2x3/8) (B18803)

8SEASONS 200PCs Природни Топката Дрво Spacer Монистра 12x11mm(1/2x3/8) (B18803)

DEN 120.00
DEN 141.60

Стока
Достапно.

Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.8 mm(1/8") Дебелина : 11mm(3/8")
конверзија : 1 инч = 25.0393 инчен Колор Природни Количество Што ќе добиете за 200 на овој објект во листата цена Дел Не.
Бесплатен Превозот! 200 PCs Природни Топката Дрво Spacer Монистра 12x11mm(1/2"x3/8") Материјал : Дрво Големина Приближно : 12mm x 11mm
Дупка големина : 2.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери .
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.4 mm или 1mm = 0. B18803 Забелешка. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени . И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B18803
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
8Seasons
Објектот Тежина:
108.12
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти