.

.

New
8SEASONS 1000 Кафе Rondelle Дрво Spacer Монистра 8мм (B14233)

8SEASONS 1000 Кафе Rondelle Дрво Spacer Монистра 8мм (B14233)

DEN 93.00
DEN 109.44

Стока
Достапно.

Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.6 mm Дебелина : 3.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Тежина:
110
Број На Модел На:
B14233
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
8Seasons
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Свеж

Избор на клиенти