.

.

New
TSB0188 Природни Транспарентен Кристал Круг Гуру Монистра за Молитва Malas 10sets многу

TSB0188 Природни Транспарентен Кристал Круг Гуру Монистра за Молитва Malas 10sets многу

DEN 143.52

Стока
Достапно.


Природен камен лабава монистра Ghuru монистра и кула во собата,
добро за правење на мала Молитва, rosary, бразлетна и ѓердан.
природни кристал монистра,
гуру мушка и кула, за правење malas,белегзии и ѓердан.
три-дупка монистра, три-начин монистра
различни големина,
10set по многу
најдобрата понуда.
***************************************************************************************

Детали

Објектот Дијаметар:
8mm 10sets, 10mm 10sets, 12mm 10sets
Материјал:
Кристално
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
TSB0188
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
mytery.com
Функција:
природни кристално
Гуру Мушка кол.:
8мм
Кула висока:
8.5-9.0 mm
За:
правење malas,нараквици,ѓердани
Количина парче сет:
вклучувајќи 1 гуру + 1 кула
Цел:
10 сет по многу
Свеж

Избор на клиенти