.

.

New
1000 Црна Акрилна Кристал Flatback Плоштадот Мушка 4X4mm

1000 Црна Акрилна Кристал Flatback Плоштадот Мушка 4X4mm

DEN 181.00
DEN 205.92

Стока
Достапно.

Можете да лепак со пиштол или dab на вулгарен лепак. 15-30 дена
Стандард Следи Испорака за нарачки
под $7
$2.46 Цена : $04.
· INTERNATIONAL SHIPPING :
Ние ќе брод вашата нарачка од Економијата воздух-mail, без следење на број ако налози се во рамките на $7.
Испорака Тип
Цена
Опис На Услугите
Економијата на Испорака за нарачки
под $7
Слободни
прибл.29
1000 Црна Акрилна Кристал Flatback Плоштадот Мушка 4 X4mm
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AFB04-6
КОЛИЧИНА за овој оглас : 1000 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Црна Боја
Големина : прибл. Тие се обновливи ако сте внимателни при преземање на нив и надвор.00
прибл.56 Цена : $04. 7-20 дена
· Сите нарачки ќе се испраќаат преку кина Пост и испорачани од страна на вашиот локалните поштенска услуга. 4mm X4mm
Материјал : Акрилик
Овие Акрилик фацетирани rhinestones се идеални за облагородување бележник, свадба, бебе туш, карти,итн.38 Цена : $04. Ви благодариме за вашиот бизнис!
Цена : $07.
· Сите проценува времето на испорака би можеле да бидат засегнати доколку на вашиот парцела биде многу тешка или ако одложен од страна на Царинските процедури влез
МОЈОТ DIY Продавница нуди брзо и пријателски клиенти услуга и ние секогаш испорачани голема вредност за нашите клиенти. Ако имате било какви прашања, апели контактирајте со нас, и ние ќе се потрудиме да се обрати до сите грижи што е можно побрзо.38 Цена : $04.

Детали

Бренд Име:
finding4show
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Принцеза-намалување на
Број На Модел На:
-
Објектот Тежина:
50g
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти