.

.

New
8SEASONS 100PCs Природни Топката Дрво Spacer Монистра 14x13mm(1/2x1/2) (B18802)

8SEASONS 100PCs Природни Топката Дрво Spacer Монистра 14x13mm(1/2x1/2) (B18802)

DEN 93.00
DEN 108.96

Стока
Достапно.


100 PCs Природни Топката Дрво Spacer Монистра 14x13mm(1/2"x1/2") Материјал : Дрво Големина Приближно : 14mm x 13mm
Дупка големина : 3.3 мм(1/8") Дебелина : 13mm(1/2")
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Природни Количина ќе добиете 100 на овој објект во листата цена Дел Не. B18802 Забелешка.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B18802
Објектот Тежина:
/
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
8Seasons
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти