.

.

New
8SEASONS Природни Круг Дрво Spacer Топката Монистра 20mm(3/4), Дупка: Околу 3.8 mm(1/8), 50 Компјутери (B18292)

8SEASONS Природни Круг Дрво Spacer Топката Монистра 20mm(3/4), Дупка: Околу 3.8 mm(1/8), 50 Компјутери (B18292)

DEN 113.00
DEN 133.44

Стока
Достапно.


Материјал : Дрво Големина Приближно : 20mm(3/4")
Дупка големина : 3.8 mm(1/8") Дебелина : 20mm(3/4")
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Природата Количина ќе добиете 50 на овој објект во листата цена Дел Не. B18292 Забелешка.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B18292
Објектот Тежина:
116.5g
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
8Seasons
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти