.

.

New
Додаток Ѓердан 3x4mm Фацетирани Зелена AB+ Шарени Кристално Стакло Монистра Полу Заврши Камења Лабава 15inch DIY Изработка на Накит

Додаток Ѓердан 3x4mm Фацетирани Зелена AB+ Шарени Кристално Стакло Монистра Полу Заврши Камења Лабава 15inch DIY Изработка на

DEN 220.00
DEN 431.04

Стока
Достапно.


Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.
Ние се испита квалитетот на секој производ.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
A470
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Тежина:
0.08
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
3*4mm
Надворешниот Дијаметар:
3*4mm
Свеж

Избор на клиенти