.

.

New
50pcs/многу Сребрен Тон Лизгачот,за Нараквица Ѓердан Кабелот Монистра види Синџир Монистра DIY Додаток 18mm одговара:14x2.5mm K04459

50pcs/многу Сребрен Тон Лизгачот,за Нараквица Ѓердан Кабелот Монистра види Синџир Монистра DIY Додаток 18mm одговара:14x2.5mm

DEN 938.40

Стока
Достапно.


50pcs/многу Сребрен Тон Лизгачот,за Нараквица Ѓердан Кабелот Монистра види Синџир Монистра DIY Додаток 18mm одговара : 14x2.5mm K04459
Предмет Бр. : K04459
Модел : Silder
Материјал : Цинк легура
Големина : 18mm
Дупка : 14x2.5mm
Боја : Антички сребрен
Количина : 50pcs/многу
Тип : Fashio

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Onebeading
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Објектот Форма:
Принцеза-намалување на
Објектот Тежина:
8.5g
Број На Модел На:
K04459
Големина на:
18mm
Дупка:
14x2.5mm
боја:
антички сребрен
Материјал:
Цинк Легура
Количина:
50pcs/многу
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Свеж

Избор на клиенти