.

.

New
250 Сина Акрилик Flatback Сино Око Мрачно Kabbalah Cabochon Бележник Занает 6mm

250 Сина Акрилик Flatback Сино Око Мрачно Kabbalah Cabochon Бележник Занает 6mm

DEN 211.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


500 Сина Акрилик Flatback Око Мрачно Kabbalah Cabochon Бележник Занает 6mm
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AFB05-3
КОЛИЧИНА за овој оглас : 500 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Сина Боја
Големина : прибл. 6mm во дијаметар, во дебелина 2mm
Материјал : Акрилик

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
finding4show
Број На Модел На:
-
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
50g
Свеж

Избор на клиенти