.

.

New
Ѓердан Хривнија 10мм Црвено Калцедон Круг Фацетирани Камења Топки Подароци Лабава DIY Монистра 15inch Накит Одлуки Фитинг Женски

Ѓердан Хривнија 10мм Црвено Калцедон Круг Фацетирани Камења Топки Подароци Лабава DIY Монистра 15inch Накит Одлуки Фитинг Женски

DEN 254.00
DEN 498.24

Стока
Достапно.

Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.
Драги пријатели,овој ѓердан е полу-готови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
A462
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
0.08
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Дијаметар:
10mm
Свеж

Избор на клиенти