.

.

New
Евтини!12mm Бесплатен Превозот+Подарок Бел Кристал Кристал Rondelle Spacer, EW DIY монистра Накит наоди Големо.

Евтини!12mm Бесплатен Превозот+Подарок Бел Кристал Кристал Rondelle Spacer, EW DIY монистра Накит наоди Големо.

DEN 288.00
DEN 523.68

Стока
Достапно.

10мм Зелена Кристал Кристал Rondelle Spacer Монистра Многу,Родиум Позлатен Голема Дупка Европската Монистра. Ве молиме кликнете на "Додади во Кошничка" копчето за да додадете сите производи во една нарачка
Другите Бои Може Да Избере :
Ако изберете друга боја која е различна од главниот производ сликата ,тоа треба најмалку 50 парчиња за секоја боја.99 /многу
200 парчиња / многу
Жешка!8мм Бесплатен Превозот+Подарок Бел Кристал Кристал Rondelle Spacer, Сребро Позлатен DIY Лабава Монистра Одговара Шарм Нараквица.Трговија на големо! Акции!Се Меша Многу! САД$ 124.GBF Кристал Кристал Rondelle Spacer, Сребро Позлатен DIY Лабава Монистра.Небото Сини Кристал Кристал Rondelle Spacer, Сребро Позлатен DIY Лабава Монистра Одговара Шарм Нараквица.28 /многу
200 парчиња / многу
Hot10 mm Бесплатен Превозот+Подарок Бел Кристал Кристал Rondelle Spacer, Злато Позлатен fasion Лабава Монистра Одговара топла Нараквица. "(роуз,light rose,виолетова,fuchsia не се во парк )
Опис На Производот :
Големина : 12 mm
Материјал : Кристално Кристал Spacer
Голем Попуст на Производот Сите производот имаат голем попуст сега( 20% попуст -49%off ),тоа не е цена која е покажаа на picutuere!!тоа е поевтино!!!! Жешка!8мм 10мм секој 100 парче Бесплатен Превозот+Подарок Бел Кристал Кристал DIY Spacer, Злато Позлатен лабава Монистра Одговара Нараквица.10мм Маслинесто Зелена Кристал Кристал Rondelle Spacer Монистра Многу,Родиум Позлатен Голема Дупка Европската Монистра.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.Кристал AB Кристал Rondelle Spacer, Сребро Позлатен DIY Лабава Монистра.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.59 /многу
100 парчиња / многу
70% ПОПУСТ!Висок Квалитет!14 MM Смола Бел Кристал Сребро Позлатен Core Голема Дупка DEF Кристал Европската Монистра Одговара Шарм Нараквици.98 /многу
50 парчиња / многу
Голем Попуст. US$ 20 : 45 мин /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот+Fasion Подарок.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
22g
Бренд Име:
lapetus
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
Супериорен Ниво(Најдобри Кристал )
превозот метод:
Бесплатен превозот
Материјал:
Најдобро Е Кристално Кристал
spacer големина:
12mm
Пакување:
Апсолутно Безбедна И Добро За Производи Во Превозот
Состојба:
100% нови
Складирање:
8640 Многу
Метал Позлата боја:
сребро позлатен
превозот време:
30 Минути По Цел
По продажба на Услуги:
Целосна Наплата Доколку Производот Не Се во РЕД
Испраќање На Бесплатни Fasion Подарок:
Испрати Подарок Кога се Меша Цел е Повеќе Од $15
Свеж

Избор на клиенти