.

.

New
Црвено Тигар Око ААА 6, 8,10,12 mm Мазна Круг Монистра,Природен Камен Тигар Лежиште за рачно изработени накит 1string

Црвено Тигар Око ААА 6, 8,10,12 mm Мазна Круг Монистра,Природен Камен Тигар Лежиште за рачно изработени накит 1string

DEN 139.00
DEN 139.20

Стока
Достапно.

Имаме речиси повеќе од 50-100 вешт рака-сечење работници плови со барањата, и скоро 50 сечење машини. Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин. Па ве молиме љубезно се чека за нашиот одговор и не остави лош повратни информации или датотека случај пред добивање на одговор. Ако најдете било какви проблеми на објектот ќе се примени, ве молиме контактирајте со нас да го работат надвор пред да остави негативни или неутрални повратни информации или ниска НСД оценка.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет (вклучуваат Хонг Конг ). Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение. Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, дека може да се врати вашата нарачка во рок од 30 дена од датумот на купување.
3-DHL/UPS /EMS (за цел дека голем од $220)
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа.
Фабриката Историја
Ние сме водечки производител и извозник на накит , со повеќе од 14 години искуство во Гуангжу, Кина.Тоа може да биде до околу 30 дена.
Што се очекува да се добијат ПОЗИТИВНИ повратните информации и 5-ѕвезда оценка од вас ако сте среќни со нашите производи.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака . Ние не се работи за време на викендите и празниците, но ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро за понеделник.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена .

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
6-12mm
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
60g
Број На Модел На:
црвено око тигар
Главниот Камен:
црвено око тигар
Камен Методот На Третман:
Природни
Камен Создавање Метод:
Природни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
6-12mm
Свеж

Избор на клиенти