.

.

New
Amethys т Камен,8 mm 10мм Фацетирани Круг Amethy st Кварц Монистра,Материјал за Изработка на Накит 1string

Amethys т Камен,8 mm 10мм Фацетирани Круг Amethy st Кварц Монистра,Материјал за Изработка на Накит 1string

DEN 278.00
DEN 278.40

Стока
Достапно.

Па ве молиме љубезно се чека за нашиот одговор и не остави лош повратни информации или датотека случај пред добивање на одговор.
Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти : Доколку имате било какви прашања ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе бидеме среќни да одговорите на било кој пораки во рок од 1 работен ден.Ние ќе брод во точка (а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање. Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.
Се Враќа & Повратна Информација :
Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашите очекувања.
1piece = 1 string Должина : 15. И ние се стави голема технолошки внимание во обработка на изборот, сечење, изработката, полирање и дупчење придружени со строга контрола на квалитетот.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака . Тоа обично трае 1-3 работни денови за испорака.90 /piec
Превозот И Ракувањето Со Поштенски :
Поштенски : со авион Mail ( 10-25 бизнис дена )
од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)
од UPS-от/DHL (За 4 работни дена, може да се следи)
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/UPS/DHL или Хонг Конг пост ,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.
4-Хонгконг Пост (за мали цел). Ако најдете било какви проблеми на објектот ќе се примени, ве молиме контактирајте со нас да го работат надвор пред да остави негативни или неутрални повратни информации или ниска НСД оценка.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Аметист
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
60g
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Главниот Камен:
Аметист
Камен Методот На Третман:
Природни
Камен Создавање Метод:
Природни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
6mm 8mm 10mm
Надворешниот Дијаметар:
6mm 8mm 10mm
Свеж

Избор на клиенти