.

.

New
100pcs голема Смола пеперутка цвет cabochon за Pendant Шарм Мешани бои flatback Scrapbooking , косата клипови 2 тонови

100pcs голема Смола пеперутка цвет cabochon за Pendant Шарм Мешани бои flatback Scrapbooking , косата клипови 2 тонови

DEN 959.52

Стока
Достапно.

Фала многу однапред за вашето време и трпение ! Ако не беа задоволни со производи или услуги,се надевам дека ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа, ако пакетот е скршен или оштетен, pls направи рекорд со превозникот. ние прифаќаме 7 дена замена или рефундирање на каква било тешка дефект
°оо°°оо°°оо°°оо°°оо°°оо°
*за испорака*
10 до 15 работни Дена преку Воздухопловната,може да се trackable
pls двојно проверете дали превозот адреса е точно и испорака и се надевам дека ако е можно pls оставете го вашиот тел број за во време на испорака ,Благодарам многу!
ПАКУВАЊЕ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа,
ако пакетот е скршен или оштетен,
pls направи рекорд со превозникот. Ние секогаш се обидуваат најдобро да се направи на сите наши производи со убав квалитет и.
Вашето задоволство е да се гарантира. Вашето задоволство е да се гарантира.
Боја : мешани
КОЛИЧИНА : 100pcs
Големина : approx34mm
за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања
БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100
ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,
можете да изберете одредени бои кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )
pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќе
занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат. Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ви благодариме! : ) *За нас* Нашата работилница ?Qian Занает Колекции? се наоѓа во Yiwu ,е локален снабдувач и дистрибутер на Модни Додатоци и Накит Занает Колекции, како и рачно изработени оригинални ракотворби .

Детали

Тип На Објект:
Други Накит
Материјал:
Смола
Објектот Форма:
Marquise Форма
Парична казна или Моден:
Моден
разубавувањето:
Flatback
Свеж

Избор на клиенти