.

.

New
9pcs 9Styles Антички сребрен Кран Змеј Змија Коњ Dragonfly Жаба Затворач Европската Hummer Предизвика Клип На Шарм Монистра CM1

9pcs 9Styles Антички сребрен Кран Змеј Змија Коњ Dragonfly Жаба Затворач Европската Hummer Предизвика Клип На Шарм Монистра CM1

DEN 100.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.

Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Превозот време за време на Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
9 Styles Антички сребрен Кран Змеј Змија Коњ Dragonfly Жаба Затворач Европската Hummer Предизвика Клип На Шарм Монистра CM1
Материјал : цинк легура (без олово)
sise : слик
1inch=25. Ве молиме да ни испратите е-маил пред вашата исплата ако сакате да го промените вашиот превозот адреса.) може да биде подолго од вообичаеното време.0393 инчен
Вообичаениот пакет : Метод на Плаќање прифаќаме само Alipay,Зачувам ,Кредитна картичка,Western Union. Во таков случај,ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект,ќе има случаи кога ќе примите предмети кои се различни од опис. За нас започна Монистра&Накит Снабдување бизнис во 2012 година,кога имаше само 2 членови во нашиот тим и само снабдување на нашите накит изработка на производи за неколку клиенти! Сега ние треба да стане професионална снабдувач,и да се обезбеди монистра накит да клиенти од целиот свет,Ние сме во љубов на монистра, накит ,ние се надеваме да се обезбеди на нашите производи на повеќе и повеќе купувачи,ви Благодариме за да ни даде можност да послужи за вас,ние ќе се потрудиме за вас!.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Објектот Тежина:
2g
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Овална Форма
Број На Модел На:
CM1
Свеж

Избор на клиенти