.

.

New
ELESHE Луксузни Вистински 925 Sterling Silver Јасно CZ Азбука L Pendant & Шарм ги Собере Оригиналните ELESHE Хривнија Ѓердан DIY Накит

ELESHE Луксузни Вистински 925 Sterling Silver Јасно CZ Азбука L Pendant & Шарм ги Собере Оригиналните ELESHE Хривнија Ѓердан

DEN 383.00
DEN 546.24

Стока
Достапно.


СЕ ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910
Име : Европската 925 Sterling Silver Мушка Шарм ги Собере Оригиналните Бренд Хривнија DIY Автентични Накит Материјал : 100% 925 Sterling Silver+Кубни Циркони +Кристал+Кристал Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа Овој накит договор со животната средина барање
Се препорачува ID : 6853

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ELESHE
Објектот Тежина:
0.03
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Број На Модел На:
PYXJ11DE54
Објектот Форма:
Пенливи CZ Дијамант, Стакло,Кристал
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Свадбена/Партија/Подарок/Празник
Состојба:
100% Сосема Нов
Материјал:
100% 925 Sterling Silver
is_customized:
Yes
испорака:
капка превозот и бесплатен превозот
Пол:
жените унисекс мажите се љубители' девојки
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Оригиналниот Шарм:
Одговара Хривнија Алка Ѓердан Pendant
Стил:
тренди/мода/класичен/прекрасна симпатична/гроздобер
DIY Накит Додатоци Одлуки:
Европски Стил жените Pulserial змија синџир Шарм Монистра Хривнија
Свеж

Избор на клиенти