.

.

New
Топла трговија на големо!Lapis lazuli 6mm круг лабава монистра 15 инчен DIY накит изработка на рачно изработени дизајн хривнија ѓердан подароци

Топла трговија на големо!Lapis lazuli 6mm круг лабава монистра 15 инчен DIY накит изработка на рачно изработени дизајн хривнија

DEN 294.00
DEN 387.36

Стока
Достапно.

, и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.ви благодариме за разбирањето!
Прстен големина референца мапа
Хривнија спецификација
Забелешка : сликата се должи на осветлување или точка на гледање, со видот може да биде пристрасен, јас се надевам дека ќе се разбереме!!!
ПРОИЗВОДИ :
Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).
Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.
ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WUBIANLU
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
24
Број На Модел На:
J0336
Мушка тип:
лабава монистра
Мушка должина:
15 инчи
Стил:
DIY накит дизајн
Продажба На Чекање:
1 споделување
Мушка број:
1 акции x 63 компјутери
мушка боја:
Сина
Мушка форма:
Тркалезна Форма
Свеж

Избор на клиенти