.

.

New
Нови продажни Убава 7mm Аспект црна Оникс тркалезна форма лабава монистра Одговара DIY модна хривнија ѓердан накит за подарок

Нови продажни Убава 7mm Аспект црна Оникс тркалезна форма лабава монистра Одговара DIY модна хривнија ѓердан накит за подарок

DEN 265.00
DEN 349.44

Стока
Достапно.


Опис на производот

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
J0229
Бренд Име:
WUBIANLU
Објектот Тежина:
27
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Мушка тип:
лабава монистра
Мушка должина:
15 инчи
Стил:
DIY накит дизајн
Продажба На Чекање:
1 споделување
Мушка број:
1 акции x49 компјутери
мушка боја:
Црна
Мушка форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Свеж

Избор на клиенти