.

.

New
година Природниот Ориз форма Trochus Врвот Школка Камен Беж Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан 4*7/5*8/6*9 мм Влакно 15

година Природниот Ориз форма Trochus Врвот Школка Камен Беж Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан 4*7/5*8/6*9 мм

DEN 93.00
DEN 125.76

Стока
Достапно.

дупка со големина од околу 1mm
2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. За плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања од страна на Виза, Кредитна картичка, T/T, Western union, Money gram и др.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.Природен камен монистра боја или Ленти можеби Не е токму како на фотографијата
6.Големината на монистра може да имаат 0. Враќање & Размена политика Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања во рок од 24 часа.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Ако не ја прими стоката, ние не ќе ги добиете вашите пари, не грижете се, ние ќе се прошири на времето, се додека не добиете нив. Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. И ние ќе го прават истото за вас.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка.

Детали

Објектот Дијаметар:
4to7mm, 5to8mm, 6to9mm
Бренд Име:
LUOMAN XIARI
Број На Модел На:
Trochus
Материјал:
Школка
Објектот Тежина:
30g
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
како фото
Материјал:
природен камен
Големина:
6mm
дупка:
околу 1mm
Тежина:
30g
Тип:
Trochus
Употреба:
за изработка на накит
Повод:
diy хривнија ѓердан
должина на влакно:
за 38-40 cm
Надворешниот Дијаметар:
4*7/5*8/6*9mm
Свеж

Избор на клиенти