.

.

New
ELESHE 925 Sterling Silver Капитал Азбука јас Европската Кристал Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Ѓердан Pendant DIY Накит

ELESHE 925 Sterling Silver Капитал Азбука јас Европската Кристал Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Ѓердан Pendant

DEN 383.00
DEN 546.24

Стока
Достапно.


СЕ ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910
Име : Европската 925 Sterling Silver Мушка Шарм ги Собере Оригиналните Бренд Хривнија DIY Автентични Накит Материјал : 100% 925 Sterling Silver+Кубни Циркони +Кристал+Кристал Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа Овој накит договор со животната средина барање
Се препорачува ID : 6853

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ELESHE
Објектот Тежина:
0.03
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Број На Модел На:
PYXJ11DE54
Објектот Форма:
Пенливи CZ Дијамант, Стакло,Кристал
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Свадбена/Партија/Подарок/Празник
Состојба:
100% Сосема Нов
Материјал:
100% 925 Sterling Silver
is_customized:
Yes
испорака:
капка превозот и бесплатен превозот
Пол:
жените унисекс мажите се љубители' девојки
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Оригиналниот Шарм:
Одговара Хривнија Алка Ѓердан Pendant
Стил:
тренди/мода/класичен/прекрасна симпатична/гроздобер
DIY Накит Додатоци Одлуки:
Европски Стил жените Pulserial змија синџир Шарм Монистра Хривнија
Свеж

Избор на клиенти