.

.

New
8SEASONS 36 Мешани Хороскопски Spacer Монистра Одговара Шарм Нараквица (B08327)

8SEASONS 36 Мешани Хороскопски Spacer Монистра Одговара Шарм Нараквица (B08327)

DEN 96.00
DEN 137.76

Стока
Достапно.

Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени .5 mm
Дупка големина : 4. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.4 mm или 1mm = 0.
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери .5 мм Дебелина : 7.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 300 вработени во Азија , Европа и Америка .0393 инчен Колор не сјајна сребрена на ѕвонење(досадна сребрен тон) Количина ќе добиете 36 на овој објект во листата цена Дел Не. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Тоа се меша со 12 стилови,ќе добиете 3 за секој стил ,
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим. B08327 Забелешка.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B08327
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
44.46
Материјал:
Метал
Бренд Име:
8Seasons
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти