.

.

New
8SEASONS 500 Кафе Цевка Дрво Spacer Монистра 12x6mm (B11025)

8SEASONS 500 Кафе Цевка Дрво Spacer Монистра 12x6mm (B11025)

DEN 86.00
DEN 101.28

Стока
Достапно.


За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери . Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. B11025 Забелешка. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand. И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.4 mm или 1mm = 0. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 300 вработени во Азија , Европа и Америка .
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .0393 инчен Колор Кафе Количина ќе добиете 500 од оваа точка во листата цена Дел Не. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
84.66
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
B11025
Бренд Име:
8Seasons
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Свеж

Избор на клиенти