.

.

New
6mm /8мм Природни Црвени Камен Монистра Рамен Монистра Лабава Spacer Монистра За Накит Одлуки 230bz

6mm /8мм Природни Црвени Камен Монистра Рамен Монистра Лабава Spacer Монистра За Накит Одлуки 230bz

DEN 477.00
DEN 529.44

Стока
Достапно.

Ние сме сигурни дека секогаш постои решение
Ако било прашање или да им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние, исто така, се користи воздух балон завиткани во внатрешноста за да се обезбеди цел нема да бидат оштетени
~~Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ве молиме да знаат ова
Тие се убави zakka приврзоци за изработка на накит
Добредојдовте на одберете го релевантниот накит компонента во нашата продавница! : )
Не како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба
~Изберете производ
~~Додади во кошничка
~~~Кликни за да се купи
~~~~Потврда на плаќањето
~Предмети се добро спакувани со картонска кутија.
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Се надеваме дека ќе разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.

Детали

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
/
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Бренд Име:
МОРЕ MEW
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
230bz
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Големина 1:
6*3мм
Големина 2:
8*4mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1.5 mm
Надворешниот Дијаметар:
6mm /8mm
Свеж

Избор на клиенти