.

.

New
5mm црвена и зелена двојна боја автоматско трепка едни со други LED Светло Монистра краток нога

5mm црвена и зелена двојна боја автоматско трепка едни со други LED Светло Монистра краток нога

DEN 408.00

Стока
Достапно.


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот :

Детали

Тип На Објект:
Топката
Свеж

Избор на клиенти