.

.

New
100PCS Висока Осветленост широк Спектар 5730 SMD LED Чип 2.0-2.4 V 3.0-3.6 V 150ma Бела Брза Испорака

100PCS Висока Осветленост широк Спектар 5730 SMD LED Чип 2.0-2.4 V 3.0-3.6 V 150ma Бела Брза Испорака

DEN 99.36

Стока
Достапно.


Широк Спектар 5730 SMD LED Чип 2.0-2.4 V 3.0-3.6 V 150ma Бела Брза Испорака
Опис :
Пакет :
1 : 100 PCS
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата цел?
A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка, пари booker, T/T и западната
унија. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
П : дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со следење на број, а ќе можат да се следат до пратката статус
на соодветните веб-сајт.
П : јас сум мало или дилер, и јас би сакал да се купи многу парчиња на вашите предмети, што е
трговија на големо цена?
A : ви Благодариме за вашето барање. Ако сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние
ќе им даде на некои попуст или прилагодување на цената пред вашата исплата.

Детали

Емитуваат Боја:
white5730LED
Тип На Објект:
Топката
Бренд Име:
CNDIYLF
Број На Модел На:
5730 SMD LED
Напон:
Red/Yellow
тековната:
150MA
димензија:
5.7*3.0*0.9 мм
Свеж

Избор на клиенти