.

.

New
50PCS 0805 супер светло ТОПЛО БЕЛА LED 2012 индикатор знак светлина емитуваат светлина диоди СВЕТИЛКА монистра БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

50PCS 0805 супер светло ТОПЛО БЕЛА LED 2012 индикатор знак светлина емитуваат светлина диоди СВЕТИЛКА монистра БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 155.00
DEN 168.00

Стока
Достапно.

бидејќи на ограничен на системот, не можеме да ги стави сите во мојата продавница.
Добредојдовте на Oweis Електроника (хонг конг) -Дорис продавница
Ние снабдувач Идентичен, Транзистори, Диоди,Switch,Конектор. Благодарам многу за вашето време.net Увозните Даноци или Должности - Увозните давачки, даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот.

Детали

Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
0805 smd led
Свеж

Избор на клиенти