.

.

New
5pcs 3V/6V/12V Кри XPE2 XP-Е2 4Chips 4LEDs 12W Кул Бело Неутрален Бело Топло Бела, Црвено Бои Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Emitter 20mm PCB

5pcs 3V/6V/12V Кри XPE2 XP-Е2 4Chips 4LEDs 12W Кул Бело Неутрален Бело Топло Бела, Црвено Бои Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Emitter

DEN 969.00
DEN 1140.00

Стока
Достапно.


Црвено напон 12 V infact е 9-10 V Црвено 6 V напон infact е 4. Ова е DIY Модел, ако имате било DIY Идеја како на мешани бои, како што се две црвени два сина, или секој 4 чип една боја итн,pls падна слободно контактирајте со нас, ние може да го прилагодите за вас. *****Соодветна возач & heatsink е потребно. Ние НЕ сме одговорни за било доцнење или објект исчезнати за време на delievery inlcuding но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, сила majure итн. Ако имате било какви посебни барања во царинската декларација, pls известите кога ќе ги нарачате. Белешки : 1. Delievery време pls се однесуваат на горната табела : **Pls имајте на ум дека delievery време може да се разликува. Особено во шпицот пати. Pls проверете со вашиот царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. Увозни давачки, даноци и/или било кои локални трошоци не се вклучени во точка цена или превозот товарни обвиненија. Ако вашите купени предмети се вратени на нас поради дестинација земји " обичаи или поштенска канцеларија, ние ќе испрати но купувачи мора да го плати превозот на трошоците што ќе настанат. Ние нормално означите вашиот предмет како ПОДАРОК, изјави вредност вообичаено помалку од УСД$30 за товарен лист, со цел да се намали или неважечки вашиот увоз доход. Превозот во некои земји е побрзо, а некои други земји може да потрае подолго време за да се дојде поради строгите царинење.

Детали

Wattage:
3V, 6V, 12V
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
NA
Бренд Име:
veromount
Свеж

Избор на клиенти